Dobře sepsaná smlouva je základ pracovně-právního vztahu

Pokud začínáte podnikat anebo se chystáte najímat zaměstnance kvůli rozšíření vašeho byznysu, nevyhnete se podepisování pracovních smluv. Pracovní smlouva je jedním z nejdůležitějších dokumentů v poměru zaměstnavatel- zaměstnanec, přesto se však mnoho menších zaměstnavatelů spoléhá na generické vzory smluv, dostupné na internetu.

Sepsání pracovní smlouvy svěřte odborníkovi

Přestože se na internetu dá najít spoustu vzorů pracovních smluv, vždycky je lepší, pokud vám pracovní smlouvu vytvoří advokát na pracovní právo, který dokáže sepsat smlouvu šitou přímo na míru vašemu podnikání. Vzory smluv na internetu jsou většinou napsány poměrně obecně, a v případě sporu se zaměstnancem by jeho právník mohl najít ve smlouvě mezeru, kterou by využili proti vám. Snaha ušetřit za kvalitně sepsanou smlouvu by vás tak mohla přijít na desítky tisíc zbytečně vynaložených korun.

Pokud hledáte někoho, kdo by vám sepsal kvalitní pracovní smlouvy, mějte na paměti, že ne každý advokát pracovní právo ovládá na potřebné úrovni. Abyste našli specialistu, můžete zadat do vyhledávače heslo advokát pracovní právo Praha, nebo můžete rovnou navštívit stránky advokátní kanceláře BOROVEC LEGAL, která se na pracovní právo dlouhodobě specializuje.

Kvalitní právník vám ušetří peníze

Advokátní kancelář BOROVEC LEGAL vám zpracuje nejen kvalitní pracovní smlouvy, ale pomůže vám i ve všech ostatních otázkách souvisejících s pracovním právem, od podpory při rozvazování pracovních smluv, sepisování výpovědí a dohod, až po zastupování u soudu v případech souvisejících s pracovně-právní problematikou.

Na advokáta, který se specializuje na pracovní právo, se můžete samozřejmě obrátit i jako zaměstnanec. Konzultace a kontrola pracovní smlouvy, jestli se v ní neskrývá nějaký “zakopaný pes”, vám může ušetřit spoustu času, peněz a nervů v budoucnosti.

Podobné články...