Chcete malou půjčku? Dejte na kvalitu

Půjčit si peníze je dnes snadné. Nabídky malých půjček se na nás hrnou z prohlížečů na internetu, televizních reklam i na vývěskách v dopravních prostředcích. Abyste si však zvolili vhodnou malou půjčku, je potřeba dbát na její kvalitu.

Vyberte si vhodného poskytovatele

Trh s půjčkami nabízí stále dostatek řešení, kde si v případě nedostatku financí, půjčit. Pořídit si krátkodobou půjčku je však potřeba obezřetně. Tyto společnosti cílí především na ty zákazníky, kteří se mohou díky nízkým příjmům či jiným dluhům dostat do potíží v případě uplatnění skutečně vysokých pokut.

Chcete-li se těmto problémům vyhnout a půjčka je pro vás jednorázovou záležitostí, zvolte si krátkodobou půjčku, která je pro nové zákazníky zcela zdarma. Vyhnete se tak zbytečným poplatkům a úrokům, pokud víte, že jste schopni peníze splatit včas.

Využijte srovnání půjček

Abyste si našli skutečně kvalitního poskytovatele půjčky, můžete využívat online nástroj v podobě srovnávače půjček. Na jednom místě rychle a přehledně uvidíte všechny nabídky ověřených poskytovatelů. Budete tak mít přehled o tom, kdo nabízí jaké úrokové sazby, výši půjčky, délku splácení a další parametry, které vám usnadní výběr.

Krátkodobé půjčky nejsou účelové, lze je tedy využít na cokoliv. Stejně nenáročné je jejich sjednání. Vybírat si můžete z modelů půjček bez dokládání příjmů, půjčky bez registrů, ihned na účet, atd. Sjednat si půjčku můžete velice snadno, stačí vyplnit online formulář, řídit se dalšími pokyny poskytovatele půjčky a pokud je vše v pořádku, můžete se za pár minut vydat k bankomatu pro peníze.

 

Lidé si při tomto jednání neuvědomují, že se jim uleví pouze krátkodobě, ale z hlediska delšího horizontu se ještě více zadluží. Opětovným zadlužováním se ještě více blíží ke dluhové pasti.

Mikropůjčky mohou být výhodné

Mikropůjčky jsou výhradně online a rychlost je silnou konkurenční výhodou. Zákazníci často neřeší, kolik je bude půjčka stát, ale jak rychle ji dostanou. Proto je vhodné nejednat pod tlakem, v klidu si promyslet kolik potřebujete půjčit, zda skutečně máte peníze z čeho vrátit, případně hledat jiné řešení, než je půjčka.

Peníze obdržíte klidně do patnácti minut. Dnes už je možné v některých bankách provést okamžitou platbu, i když máte účet v jiné, proto se tyto produkty ještě více zkvalitní a zrychlí. U těchto půjček si však dejte pozor na skryté poplatky, úrokové sazby. Každé odložení termínu splatnosti stojí nemalý poplatek. Tato půjčka není klasickým úvěrem, mnoho klientů si díky její snadné dostupnosti ani neuvědomují, že je potřeba s ní jako s běžnou půjčkou zacházet a nepodceňovat splátky, obchodní a smluvní podmínky. Pokud se naučíte s těmito půjčkami zacházet, mohou být skutečně výhodné. Rozhodně nesmí sloužit jako neustálá finanční rezerva.

Pro koho jsou malé půjčky vhodné?

Malé půjčky si lze sjednat v částkách od 1 000 Kč do 10 000 Kč, opakované se postupně navyšují. Pro koho jsou tyto půjčky vhodné?

  • Pro ty, kdo si chtějí půjčit jen menší částku do výplaty
  • Pro jednorázové využití
  • Pro ty, kdo nechtějí velkou půjčku
  • Pro ty, kdo nemohou získat půjčku v bance
  • Pro všechny, kdo mají trvalý příjem, ačkoliv jej nemohou nebo nechtějí doložit.
  • Pro ty, kdo mohou půjčku v daném termínu skutečně splatit

 

 

 

 

Podobné články...