5 důvodů, proč využít pronájem plně vybavených kanceláří – znáte je všechny?

5 důvodů, proč využít pronájem plně vybavených kanceláří - znáte je všechny?Objevili jste díru na trhu? Dostali perfektní podnikatelský nápad? Hodláte jej v nejbližších týdnech zrealizovat? Stále ovšem přemýšlíte, zda vsadit na klasický pronájem kancelářských prostor nebo využít plně vybavené kanceláře, které jsou vám k dispozici za zlomek ceny? Obě varianty mají svá pro a proti. V druhém případě ovšem výhody značně převyšují nedostatky. Pojďme se společně podívat, proč je v našich končinách pronájem kanceláří tolik oblíbený a jaké výhody jsou s tímto procesem neodmyslitelně spojeny. Máme jich pro vás rovnou 5!

Důvod č. 1 – úspora finančních prostředků

 

Pronájem klasických kancelářských prostor nepatří k nejlevnějším záležitostem. Ve větších městech ceny pronájmů atakují i desetitisícové hranice. Na firemních nákladech proto tuto položku každý měsíc značně pocítíte. Efektivní variantou, jak ušetřit nemalé množství finančních prostředků, je pronájem plně vybavené kanceláře, který v sobě zahrnuje 24/7 servis i veškeré provozní náklady.

Důvod č. 2 – časová úspora

 

Žádné starosti a ztráta času spojená s výběrem kancelářských prostor a jejich zařizováním. Plně vybavené kanceláře, které lze pronajmout, obsahují vše, co k jejich provozu potřebujete. Ušetříte tak nejen další finanční prostředky, ale především drahocenný čas, který je v dnešní době nedostatkovým zbožím.

Důvod č. 3 – prestižní adresa kanceláře

 

Pokud srovnáte kancelář situovanou na exkluzivní pražské adrese a kancelář umístěnou ve vesničce „Horní Dolní“, která bude na obchodní partnery a potenciální klienty působit lepším dojmem? Určitě nám dáte za pravdu, že ta kancelář, která se může pyšnit exkluzivní pražskou adresou. Drtivá většina poskytovatelů plně vybavených kanceláří situuje tyto prostory do exkluzivního prostředí a na adresy, které vaše obchodní partnery zaručeně osloví.

Důvod č. 4 – nižší pravděpodobnost kontrol z FÚ

 

Rozhodnete-li se umístit sídlo společnosti v Praze, či jiném velkém městě České republiky, pravděpodobnost kontrol z finančního úřadu značně snížíte. Podle nejnovějších průzkumů firmu situovanou na Praze 2 kontroloři navštíví jednou za 373 let! Úředníků je zkrátka málo a prosperujících firem čím dál tím víc.

Důvod č. 5 – minimální administrativní nároky

 

Pronájem kanceláří je výhodný také z hlediska administrativy. Ke službě si totiž můžete sjednat bohaté portfolio služeb zahrnující pronájem zasedací místnosti, vyřizování telefonátů, přebírání pošty nebo SMS notifikaci. To vše v rámci cenově výhodných balíčků.

Při výběru buďte obezřetní

 

Pronájem plně vybavené kanceláře obvykle nabízí společnosti, které se specializují též na prodej ready made firem, zakládání firem na klíč nebo poskytování virtuálního sídla. Při výběru takové společnosti se ovšem vyplatí jistá dávka obezřetnosti. Nechcete-li šlápnout vedle, sázejte na známé a ověřené společnosti s dohledatelnými hodnocení.

Podobné články...