Výroba plechových krabiček a reklamních předmětů levně? V Asii!

Snížení vstupních nákladů je zaručenou cestou ke zvýšení firemních zisků. Jak ale snížit náklady na materiál a výrobu? Jednou z variant je přesunutí výroby do Asie. Složité to není, pokud se obrátíte na českého zprostředkovatele.

Výroba zboží v Číně je efektivní a levná. V Asii zvládnou vyrobit prakticky cokoliv, a to velmi rychle. Kvalita je vysoká, vždyť i mnohé světově známé přední značky svou výrobu přesunuly do Číny. Snížily náklady, zákazníci si však ničeho nevšimli, protože kvalit zůstává zachována.

Výroba v Číně bez komplikací

Zadáte poptávku, někdo se postará o její zpracování, proclení a dopravu přímo k vám do firmy. Až takhle snadné to může být, když se obrátíte na zkušeného obchodního partnera, jímž je například česká firma GOMproduction. Zakázkovou výrobou zboží od 1000 ks se zabývá již od roku 2011. Má své kontakty na Taiwanu a v čínské Šanghaji, její doménou je zejména výroba spojovacího materiálu, produktů pro strojírenský, automotive, elektro a obalový průmysl.

GOMproduction funguje jako prostředník. Vy s firmou proberete, co potřebujete, ona vybere realizátora a dohlíží na celý proces zpracování. Dokonce se postará i o kontrolu výstupní kvality, certifikaci, proclení a dopravu. Po celou dobu komunikujete pouze s českými zástupci této firmy, takže nemusíte mít strach z jazykové bariéry a neznalosti asijského trhu.

Výroba reklamních předmětů i plechových krabiček

GOMproduction zajišťuje výrobu karbonových prvků, lisovacích forem, gumových, pryžových komponent, magnetů, krokových motorů, ložisek, řemenů a mnoha dalších věcí. Poptávaná je výroba plechových krabiček na míru, tubusů na alkohol a výroba reklamních předmětů. A jak zadat poptávku? Popište, co potřebujete, nechte si zpracovat kalkulaci a poslat vzorky ke schválení. Budete-li spokojení, zahájí se výroba. Je to opravdu snadné.

Podobné články...