Velkoobchod ovoce a zeleniny


Pokud provozujete hotel i s restaurací, určitě je pro vás prioritní kvalita poskytovaných služeb. Na nich totiž závisí také spokojenost vašich zákazníků. Do dobré restaurace, kde se chutně vaří, se lidé rádi vracejí a dávají doporučení také svým známým, čímž můžete snadno získat pozitivní reference. Základem proto je vhodný výběr a skladba potravin, z nichž se v kuchyni jídlo připravuje. Najít opravdu kvalitního dodavatele ovoce a zeleniny do gastronomického provozu se někdy může zdát složité.

Kvalitní dodavatel čerstvých surovin do vaší kuchyně

Aby vaše podnikání v oblasti gastronomie správně fungovalo, potřebujete mít spolehlivého dodavatele surovin. Jestliže se specializujete zároveň i na zahraniční kuchyni a vaši kuchaři připravují cizokrajné pokrmy, zajisté uvítáte vedle běžných produktů také pravidelnou dodávku čerstvých exotických plodů. Hledáte-li obchodního partnera s dlouholetou zkušeností pro zásobování restaurace v Praze, zkuste kontaktovat pražskou společnost GASTROFRESH, která je na trhu už od roku 1993. Za tu dobu si vybudovala stabilní pozici s bohatou sítí odběratelů z řad hotelů, restaurací, mateřských školek, cateringových firem či kanceláří.

Tento velkoobchod ovoce a zeleniny zboží importuje přímo od velkopěstitelů z Holandska nebo Německa, Španělska, Řecka a Itálie. Pro dodávku sezónních produktů dává ovšem velmi často přednost českým farmám především ze zelinářské oblasti úrodného Polabí.

Jednoduché objednání zboží

S objednávkou ovoce a zeleniny od společnosti GASTROFRESH si hravě poradíte. Objednávat zboží můžete prostřednictvím telefonu, faxu, emailu nebo elektronického formuláře na internetových stránkách společnosti. Dodavatel ovoce je vám k dispozici se svými chladicími vozy ke každodenním dodávkám rozsáhlého a vždy čerstvého sortimentu ovoce a zeleniny.

Podobné články...