Do začátku jsou určitě dobrou volbou repasované počítače

Ať už se chystáte podnikat v jakémkoliv odvětví, bez počítačů a notebooků se vaše firma jistě neobejde. V mnohých společnostech je nutností, aby měl svůj notebook každý zaměstnanec, což znamená poměrně vysoké počáteční náklady. Jak tohle vyřešit?

Ušetřit se dá například nákupem repasované techniky, tedy počítačů, jež sice nejsou nové, ale stále nabízí perfektní stav a parádní výkon. Toto řešení je mnohem lepší, než kdybyste koupili ty nejlevnější nové notebooky.

Notebooky se slušným výkonem za dobrou cenu

Nejlevnější notebooky do deseti, kolikrát i do pěti tisíc, sice vypadají lákavě, ovšem prvotní nadšení dlouho nevydrží. Byly v nich použity ty nejlevnější komponenty, takže se mohou brzy rozbít a častokrát se začnou rychle zasekávat. Není nic horšího než muset pracovat na pomalém počítači!

Naproti tomu repasované počítače do deseti tisíc nabídnou slušný výkon. Kolikrát se totiž jedná o stroje, jež byly v době svého uvedení na trh špičkou, a ani dnes na tom s výkonem nejsou zase tak zle. Rozhodně lépe než levný nový notebook za pět tisíc.

Kde se berou repasované počítače?

Specializovaná firma, jež se prodejem repasované techniky zabývá, je odkupuje od velkých společností, které mění svou techniku, případně z ukončených leasingových smluv. Po odkoupení projde každý jednotlivý počítač či notebook kontrolou, jeho stav je pečlivě zkontrolován a podle toho se zařadí do kategorie A nebo B.

Repasované notebooky kategorie A jsou ve špičkovém stavu. Kategorie B značí nějaký malý nedostatek, který ovšem nemá vliv na funkčnost. Typicky jde o škrábanec na víku, baterii se špatnou výdrží atd.

Mnohem lepší volba než nákup z druhé ruky

Repasované počítače jsou tedy již použité, ale s nákupem z bazaru mají jen málo společného. Jsou ověřené a bývají prodávány se zárukou. Podívejte se na https://www.malicomputer.cz a prohlédněte si ceny.

Podobné články...