Vedení účetnictví Praha nám přišlo vhod

Když jsem ve svých 20 ti letech začala pracovat na pozici účetní, domnívala jsem se, že se účetnictví stane mou celoživotní náplní. Bohužel se tomu tak nestalo a mě po osmi letech potkal nepříjemný syndrom vyhoření, tedy stav, kdy jsem již nebyla schopna i na základě neustále péče o mé čerstvě narozené miminko, dále pokračovat ve vedení účetnictví. Praha je městem neomezených možností a tak nebylo vůbec těžké, sehnat za sebe adekvátní náhradu, kterou se stala účetní firma s mnohaletými zkušenostmi. Naše podvojné účetnictví jsem tak hrdě přenechala odborníkům ve svém oboru a já si šla plně užívat mateřství, za což jsem nadmíru vděčná.

Vedení účetnictví Praha bravurně převzala za mě

Když jsem potřebovala někomu svěřit vedení účetnictví, Praha neboli respektive firma pobývající ve středních Čechách, vůbec nezahálela. Po mém oslovení s prosbou o pokračování ve vedení účetnictví naší společnosti, za velmi přijatelných podmínek souhlasila. Kromě kompletního zpracování podvojného účetnictví, podává manželovi, který je majitelem naší firmy, pravidelné reporty o stavu hospodaření firmy, zpracovává daňovou evidenci, pravidelně a včas odesílá kontrolní hlášení a informuje nás o možnostech aktuálních dotací a výhodných úvěrů pro podnikatele. Dalo by se tak říci, že jsem narazila na zpracovatele účetnictví, který se ve svém oboru pohybuje opravdu po právu.

Po mateřské se již k účetnictví vracet nebudu a naopak se vrhnu do podnikání

Po mém velmi nepříjemném zážitku, který mi uštědřil syndrom vyhoření v období, které pro mě bylo psychicky i fyzicky velmi namáhavé se již v budoucnu nevrátím k samotnému vedení účetnictví. Praha nám nabídla velmi pohodlnou a finančně nenáročnou možnost, jak se této velmi zodpovědné práce nadobro zbavit, alespoň z mého pohledu, tomu tak je. Po mateřské se tak chci vrhnout do podnikání a mám v plánu otevření dětského butiku.

 

Podobné články...